.

ЯК ОТРИМАТИ ДОТАЦІЮ НА БДЖОЛОСІМ'Ї?

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ !Доводимо до вашого відома, що Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)».Відповідно до  прийнятих змін, дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників (дотація за молодняк) вилучено.

08:18 10.06.2020

Відповідальність за підпал сухої рослинності

Шановні мешканці селищної ради у весняно-осінній період здійснюється самовільні підпали сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття. Це призводить до знищення біорізноманіття,  тваринного світу, виникає загроза виникнення пожеж в полезахисних лісових смугах, лісах.

14:58 22.05.2020

ДО УВАГИ ЗАБУДОВНИКІВ

Шановні мешканці Андріївської селищної ради! На даний час поширились випадки, коли забудовники з певних причин не оформляють усі необхідні документи перед початком будівництва. Це призводить до різноманітних негативних наслідків в тому числі і до того, що особа в подальшому не може оформити право власності на об’єкт будівництва (не важливо чи це гараж, чи приватний будинок).

12:47 22.05.2020

ІНФОРМАЦІЯ  ДЛЯ  ЗАБУДОВНИКІВ   УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «СІЛЬСЬКЕ ПОДВІР’Я»

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗАБУДОВНИКІВ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «СІЛЬСЬКЕ ПОДВІР’Я»

З 1998 року у Бердянському районі втілюється в життя обласна програма індивідуального житлового будівництва на селі «Сільське подвір’я», яку реалізує Запорізькій обласний фонд  підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.(далі Фонд).

12:46 22.05.2020

Усе навколо завмирає,коли вдягаю вишиванку. Лиш серце радісно палає,  мов промінь сонця на світанку.

Усе навколо завмирає,коли вдягаю вишиванку. Лиш серце радісно палає, мов промінь сонця на світанку.

Працівники Андріївської селищної ради, Андріївського селищного будинку культури, 21 травня приєдналися до онлайн флешмобу до Дня вишиванки 2020 -  "Бережи українське - носи вишиванку"

17:13 21.05.2020

Про забезпечення скрапленим газом населення

Шановні мешканці селищної ради! На території Запорізької області діяльність з реалізації скрапленого газу здійснюють спеціалізовані підприємства ТОВ «Запоріжспецтрансгаз» та ТОВ «Дніпрорегіонгаз», починаючи з вересня 2019 року, спеціалізовані аукціони з продажу газу для потреб населення  не проводяться. На цей час залишки ресурсу на підприємствах вичерпані, у зв’язку з цим реалізація скрапленого газу, закупленого на спецаукціонах, населенню не здійснюється. Наразі підприємства мають можливість реалізувати скраплений газ за комерційною ціною.

16:52 18.05.2020

21 травня - День вишиванки! Долучайся! Одягни вишиванку!

День вишиванки— це свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. У 2020 році це свято відзначається 21 травня.

16:50 18.05.2020

Вітання селищного голови з нагоди Дня пам’яті та примирення, з  Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Вітання селищного голови з нагоди Дня пам’яті та примирення, з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні мешканці Андріївської селищної ради! Вітаю вас з Днем пам’яті та примирення, з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  Ці травневі дні українські сім’ї зустрічають з особливими почуттями. Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі кожної родини. Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях. День Перемоги для нашого народу свято, яке об’єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості. У ці травневі дні бажаю Вам, Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

10:06 08.05.2020