АНДРІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Бердянський район, Запорізька область

Сторінка на стадії наповнення

16 Жовтня, 2020 р., 12:34
Відповідно до пунктів 27 та 28 Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» АНДРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БЕРДЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ, затвердженого  рішенням Андріївської селищної ради від 18.09.2020 року № 2 конкурсна комісія повідомляє, що переможцем конкурсу на посаду директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» АНДРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БЕРДЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ визнано  КОЛОМІЄЦЬ Тетяну Михайлівну.
09 Жовтня, 2020 р., 15:10
Під час карантинних обмежень зростає рівень стресу, особливо серед батьків новонароджених дітей. Це підвищує ризик вчинення насильства над дітьми. Проведене опитування серед батьків показало, що 5% батьків струшують свою дитину з метою її заспокоєння і взагалі не мають інформації про шкідливим вплив таких дій. Таке явище як «Синдром струшеної дитини» є фізичним та психологічним насильством щодо неї та призводить до ушкодження мозку, а в деяких випадках - має летальні наслідки.
07 Вересня, 2020 р., 17:09
ДО УВАГИ кандидатів на  посаду Андріївського селищного голови та кандидатів у депутати Андріївської селищної ради!
14 Липня, 2020 р., 15:56
16 липня 2020 року  об 14 год.00 хв. у приміщенні Андріївської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету
18 Червня, 2020 р., 08:15
ПРО МІСЦЕВІ ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ НА ТЕРИТОРІЇ АНДРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  Виконавчий комітет Андріївської селищної ради повідомляє, що 17.06.2020 року на 57(позачерговій) сесії прийняті рішення про ставки місцевих податків та зборів, що будуть діять на території Андріївської селищної ради починаючи з 01 січня 2021 року. Ставки місцевих  податків та  зборів , податкових пільг зі сплати місцевих податків та зборів  залишилися на рівні 2020 року.
18 Травня, 2020 р., 16:43
21 травня 2020 року  об 14 год.00 хв. у приміщенні Андріївської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету
07 Квітня, 2020 р., 08:31
З 6 квітня в Україні запроваджено нові норми обмежувальних заходів, що викликало в українців безліч запитань. Тому Кабінет Міністрів України надає роз’яснення змін, прийнятих у Постанові № 211 щодо найбільш поширених запитань.