Символіка

Опис герба Андріївської селищної ради.

В щиті, на червоному тлі, що виступає як символ героїзму наших земляків, їх хоробрості, мужності, безстрашності, в правому верхньому кутку зображено хату-мазанку, яка символізує помешкання перших поселенців.

Нижче зображено сніп зернових культур та соняшник, що свідчать про багатовікові хліборобські традиції.

Сніп – символ природного багатства, родючості земель, працьовитості її мешканців.

В лівому верхньому кутку щита зображено підкови – символ щастя, добра, здоров’я і злагоди.

Герб увінчує хлібне колосся, оповите державним прапором України, як свідчення того, що наша мала батьківщина є частиною великого українського народу.

Гілки вишні та квіти барвінку свідчать про багату природу краю, про щастя і злагоду. Це обереги нашого народу.

У голові щита – жовте сонце. Це символ життя і багатства.

В основі вінка – відкрита книга – символ знань, життєвої мудрості, досвіду.

Девіз: “З любов’ю – для людей

Прапор Андріївської селищної ради

Прапор Андріївської селищної Ради – полотнище синього та зеленого кольорів, розділене жовтими смугами. Блакитний колір: символ вірності, чесності, бездоганності  та величі, мирне небо над нашим селищем. Зелений колір: колір наших  садів, лугів, ланів. Жовтий колір – колір сонця, багатства.