Відділ праці та соціального захисту населення

виконавчого комітету Андріївської селищної ради

Юридична адреса: 71140, Запорізька область, Бердянський район  смт. Андріївка, вул. Праці 31

Електронна  адреса відділу: zahist21@ukr.net

Розпорядок роботи :

Понеділок – четвер  - з  8.00 год. до 17.00 год.

П’ятниця                   - з  8.00 год. до 15.45 год.

Перерва на обід        - з 12.00 год. до 12.45 год.

Вихідний –                  Субота, неділя

Прийомні дні : понеділок- четвер- з 8.00 год.-15.00год.

П’ятниця - робота з документами

Штатна чисельність працівників відділу праці та соціального захисту  населення  складає 4 осіб.

Начальник відділу – 1 од;

Головний спеціаліст – 1 од;

Головний спеціаліст –інспектор праці  -1 од.(вакансія)

Головний спеціаліст –бухгалтер  -1 од.(вакансія)

Повну вищу освіту мають 2 особи

Працівники відділу мають стаж роботи у сфері соціального захисту, а саме:

від 3 до 5 років – 1 особа;

від 15 до 25 років –1 особа.

Дитяче оздоровлення

16 липня 2021 року відділом праці та  соціального захисту населення Андріївської селищної ради на VI оздоровчо-тематичну зміну до дитячого оздоровчого закладу ДПУ «МДЦ «АРТЕК» , що розташований м.Київ Пуща-Водиця направлено на оздоровлення одну дитину з інвалідністю.

07 сернпня 2021 року на VІI оздоровчо-тематичну зміну  до державного підприємства “Український дитячий центр “Молода гвардія” (м. Одеса)  буде направлено відділом праці соціального захисту  населення Андріївської селищної ради  1 дитина пільгової категорії, а саме дитина ,зареєстрована як внутрішньо переміщена особа з частковою доплатою в розмірі 30%.

ПРО ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ в 2021 році

Мінсоцполітики запровадило Е-послугу  оформлення допомоги при народженні дитини на порталі: e-services.msp.gov.ua