Конкурсні комісії

22 квітня 2019 року в приміщенні Андріївської селищної ради відбувся конкурс з відбору суб’єктів незалежної оцінки нерухомого майна комунальної власності територіальної громади.

За результатами конкурсу визнано переможцем  Бердянське невідокремлене відділення Запорізької торгово-промислової палати за найкращу пропозицію.

11 вересня 2017 року в приміщенні виконавчого комітету Андріївської селищної ради відбувся конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади.

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНКУРСУ  ПРАВО НА УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ НА ПРИМІЩЕННЯ ПЛОЩЕЮ 24,75 кв.м., РОЗТАШОВАНЕ ЗА АДРЕСОЮ: смт. АНДРІЇВКА, вул.ПРАЦІ,19 НАДАНО ФОП ШЕВЧУК НАТАЛІЇ АНДРІЇВНІ.