ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації», інформуємо, що спеціальним уповноваженим  підрозділом з питань надання доступу до публічної інформації (надання публічної інформації) є загальний відділ з організаційних питань , звернення громадян, мобілізаційної роботи, військового обліку, цивільного захисту населення, реєстрації місця проживання  виконавчого комітету Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області.        Запит на інформацію – це прохання до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.         Запитувачі інформації мають право звернутися  до розпорядника інформації із запитом на інформацію (без пояснення причини подання запиту) на вибір запитувача в усній або письмовій формі.         Запити щодо надання публічної інформації приймаються у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 8:00 до 16:00) в приміщенні Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області за адресою: Запорізька область, Бердянський район, с-ще Андріївка, вулиця Праці, 31(перший поверх адмінбудівлі).

08:43:38 27.09.2021