Інформаційна картка

1

Повна назва закладу

Андріївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Джерельце» загального розвитку Андріївської селищної ради (далі -  ДНЗ «Джерельце»)

2

Адреса, телефон, email

71140 смт. Андріївка Бердянського району Запорізької області, вулиця Тімірязєва, будинок 9

3

8

обслуговуючий персонал

15

Андріївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Джерельце» загального розвитку працює за програмою «Дитина у дошкільні роки» та «Народознавство».

Дошкільний заклад  діє згідно з Конституцією України, Конвенцією «Про права дитини», Законами України       « Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про дорожній рух», «Про охорону дитинства», «Про пожежну безпеку», «Про охорону праці», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічних норм», Концепцією дошкільного виховання в Україні, Статутом ДНЗ , «Колективною угодою між адміністрацією,  профспілковим комітетом та трудовим колективом», Правилами внутрішнього розпорядку, Посадовими інструкціями, нормами харчування для дошкільного закладу, інструктивно - методичним  листом «Про організацію фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі» та іншими нормативними документами в галузі освіти.

Пріоритетним напрямом роботи ДНЗ в 2017-2018 навчальному році був напрямок виховання патріотизму через формуванням уявлень дітей про Україну, як рідну Батьківщину, через втілення багатовікової культури та мудрості українського народу, вплив екологічно-розвиваючого середовища на формування екологічної культури дошкільників та формування у дошкільників  здоров’язберігаючої компетентності.