ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Щиро вдячні Вам за те, що завітали на офіційний сайт Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької  області.

Даний ресурс створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності селищної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права громадян на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.

Ласкаво просимо на сайт та будемо раді, якщо розміщена нами інформація виявиться корисною для Вас.

Андріївська селищна  рада - орган місцевого самоврядування у Бердянському районі Запорізької області з адміністративним центром у селищі Андріївка . Селище розташовувалось у верхів’ях степової річки Кільтичія , яка зі сходу обвиває Зелену Могилу і тут приймає в  свої притоки – ліву Очеретянку та праву Грузьку. Саме від Зеленої Могили на північ піднімаються пасма Приазовської височини, а на південь від Андріївки простирається Приазовська прибережна рівнина. Таке розташування зумовлює різноманітність рельєфу на незначній території і робить ландшафти околиць селища різноманітними і своєрідними.

До складу Андріївської селищної ради входять сім населених пунктів: смт. Андріївка, с. Успенівка, с, Софіївка, с. Іванівка, с. Сахно, с. Новосельське, с.Дахно.

На території селищної ради  є дві  школи та одна дитяча музична школа , два дошкільні навчальні заклади, селищний  Будинок культури, комунальний заклад «Андріївська центральна районна лікарня», чотири фельдшерсько – акушерські пункти,  дві аптеки,  магазини, кафе. На території працюють фермерські господарства, агрофірми, підприємства різних форм власності, є можливість для розвитку приватного бізнесу.

Наш край славиться своїми працьовитими, вмілими та цілеспрямованими людьми, які працею та вірою в свої сили примножують здобутки рідного краю.

Рідне село! Воно справді зігріває душу кожного із нас. Це тепло проникає глибоко до серця. І де б ми не були, а невидимі промінчики притягують до себе, кличуть із далеких доріг до рідного села, до отчого дому.

« О, як я  мрію, щоб село зродилось,

Як вільна птаха стало на крило,

Щоб в нім могутнє серденько забилось,

І всім у ньому затишно було…»

Ці слова написані про нас жителькою нашого селища Наталею Горбуновою.