51 сесія(12.12.2019)

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

1. Про внесення змін до рішення  селищної ради від 26 червня 2018 року № 1  «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019  рік».
  2. Про  затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
  3. Про  умови оплати праці голови  Андріївської селищної ради.
  4. Про  затвердження  Програми  «Шкільний автобус» на 2020 рік.
  5. Про затвердження Програми щодо видатків  на проведення робіт, пов’язаних з ремонтом та утриманням доріг Андріївської селищної ради на 2020 рік.
  6. Про затвердження Програми «Про організацію перевезень пільгових категорій населення Андріївської селищної ради на 2020 рік».
  7. Про Програму економічної підтримки комунальної установи «Об’єднаний Трудовий архів селищної, сільських рад  Бердянського району» Бердянської районної ради  на 2020 рік.
  8. Про Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2020-2024 роки.
  9. Про затвердження цільової Програми «Подолаємо безробіття разом» на 2020 рік.
  10. Про Програму боротьби з карантинними бур’янами на території Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області на 2020 -2029 роки.
  11. Про внесення змін до Програми  розвитку освіти на території Андріївської селищної ради на 2018-2022 роки.
  12. Про внесення змін до  Програми  соціального захисту окремих категорій населення території селищної ради  на 2019 -2023 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 30.11.2018 року за № 2
  13. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії від 21.12.18 № 1 «Про селищний бюджет на   2019 рік».
  14. Про  припинення права користування земельною ділянкою.
  15. Про виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) та  передачу у власність земельної ділянки громадянам – власникам сертифікатів колишнього КСП «Світанок»   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  16. Про передачу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мальцевій Любові Вікторівні
  17. Про  надання дозволу  на  складання технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  18.  Про  надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  19. Про затвердження протоколу засідання комісії по розгляду земельних спорів з приводу суміжного землекористування від 08.11.2019 року №9.
  20. Про  подання проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт. Андріївка Бердянського району Запорізької області для затвердження Бердянською районною радою.
  21. Про дострокове припинення повноважень депутата округу № 17 Андріївської селищної ради сьомого скликання.

Результати  відкритого голосування

Рішення