Істотні умови контракту з директором КЗ "Андріївський центр культури, дозвілля та спорту" Андріївської селищної ради

Дата: 09.12.2021 15:45

Істотні умови контракту з директором комунального закладу «Андріївський центр культури, дозвілля та спорту» Андріївської селищної ради

Відповідно до рішення селищної ради від 21.05.2021 р. № 12 «Про затвердження Положення про призначення на посади керівників комунальних закладів сфери культури та організація роботи конкурсної комісії» інформуємо про істотні умови контракту з Єрьоменко С.С., яка визнана переможцем конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Андріївський центр культури, дозвілля, спорту та туризму» Андріївської селищної ради.

Обов’язковими умовами контракту є:

-програма розвитку закладу культури на один і п’ять років, що розглядалася на засіданні конкурсної комісії;

-умови оплати праці керівника;

-критерії оцінки праці керівника;

-особливості порядку здійснення контролю за діяльністю закладу культури;

-заходи відповідальності за невиконання або неналежне виконання умов контракту;

-особливі підстави для дострокового розірвання контракту та відповідні наслідки для його сторін".

Програма розвитку закладу культури на один і п’ять років, що розглядалася на засіданні конкурсної комісії – див. Додаток 1, 2.

Умови оплати праці керівника

Заробітна плата керівника комунального закладу «Андріївський центр культури, дозвілля та спорту» Андріївської селищної ради  складається з:

• посадового окладу відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів та коефіцієнтів працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»;
  • надбавок (за особливі умови праці, за вислугу років,  тощо)
  • матеріальна допомога на оздоровлення під час щорічної відпустки у розмірі посадового окладу.

Посадовий оклад Керівника може бути переглянутий у відповідності зі змінами умов оплати праці відповідно до постанов Кабінету Міністрів України, наказів галузевих міністерств та чинного законодавства України.

Керівнику може виплачуватися премія в межах фонду оплати праці за розпорядженням селищного голови (далі – Роботодавця).

Критерії оцінки праці керівника Закладу:

1) рівень організації управлінської діяльності;

2) дотримання вимог щодо санітарно-гігієнічних та протипожежних норм, техніки безпеки;

3) управлінське забезпечення  постійного підвищення професійного рівня працівників закладу

4) рівень організації культурно – масових заходів;

5) надання культурних послуг у відповідності до запитів насення.

Особливості порядку здійснення контролю за діяльністю закладу

Контроль за діяльністю закладу здійснює Засновник,  та орган управління.

Заходи відповідальності за невиконання або неналежне виконання умов контракту

У випадку невиконання чи неналежного виконання обов'язків, передбачених контрактом, Сторони несуть відповідальність згідно з законодавством та контрактом.

Керівник несе матеріальну відповідальність, у тому числі повну, та зобов’язаний відшкодувати заподіяну своїми діями (бездіяльністю) шкоду Закладу та (або) державі у порядку і розмірах, визначених Цивільним кодексом України, Кодексом законів про працю України, Податковим кодексом України та іншими нормативно-правовими актами.

Спори між сторонами вирішуються у порядку, встановленому законодавством.

Особливі підстави для дострокового розірвання контракту та відповідні наслідки для його сторін

Контракт може бути розірваний з ініціативи Роботодавця:

- у разі систематичного невиконання Керівником без поважних причин обов’язків, покладених на нього цим контрактом;

- у разі грубого порушення Керівником трудової дисципліни;

Керівник може за своєю ініціативою розірвати контракт до закінчення строку його дії за власним бажанням.

Додаток 1 " План розвитку на 1 рік"

Додаток 2 "План розвитку на 5 років"