Вітання селищного голови з нагоди Дня пам’яті та примирення, з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2020 10:06

Шановні мешканці Андріївської селищної ради! Вітаю вас з Днем пам’яті та примирення, з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  Ці травневі дні українські сім’ї зустрічають з особливими почуттями. Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі кожної родини. Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях. День Перемоги для нашого народу свято, яке об’єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості. У ці травневі дні бажаю Вам, Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

З повагою, селищний голова Наталія КАГАДІЙ