Бердянський сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє

До уваги платників податків! На період дії обмежувальних заходів, пов’язаних із встановленням «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Запорізької області прийом громадян в Центрах обслуговування платників Бердянської та Приморської ДПІ відбувається за попереднім записом на конкретну годину прийому виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності. Запис здійснюється за телефонами (06153) 3-84-06 (Бердянськ) та (06137) 7-35-14 (Приморськ) та через електронну скриньку zp.22@tax.gov.ua Також, приймання вхідної кореспонденції, здійснюється через поштову скриньку, яку розміщено у вхідних приміщеннях (тамбурі) ЦОПів або засобами поштового зв’язку. Видача ліцензій роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним здійснюється щосереди. Консультації щодо оформлення документів для отримання ліцензій за телефоном (06153) 3-84-69. Бердянська ДПІ закликає платників податків утримуватись від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби. Використовуйте безкоштовний сервіс «Електронний кабінет» як з персонального комп’ютера так і з смарт-пристроїв, для надання податкової звітності, листування з ДПС та отримання багатьох послуг в on-line режимі. Це один із найбільш функціональних електронних сервісів ДПС, важливість використання якого особливо зросла під час карантину, так як забезпечує дистанційні комунікації з податковими органами. Перепрошуємо за незручності та дякуємо за розуміння. Бердянські підприємці співпрацюватимуть із Запорізьким обласним союзом промисловців і підприємців "Потенціал" У Бердянську відбулася робоча нарада бізнес-спільноти міста із керівництвом Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал". Участь у заході взяли міський голова Валерій Баранов, начальниця Бердянського відділу камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, представники держспоживслужби та держпраці, депутати міської ради. Президент ЗОСППР "Потенціал" Олександр Головко презентував звіт організації за минулий рік та завдання на поточний рік, заходи щодо підтримки малого та середнього бізнесу в умовах пандемії. Серед основних завдань "Потенціалу", який на сьогодні об'єднує 192 підприємства різних сфер діяльності, - освітня робота, лобіювання інтересів бізнесу на рівні законодавства та підтримка його під час пандемії.

08:17:11 11.05.2021