.

Дата: від до Скинути

29 березня 2021 р. - святкова дата для прийомної сім'ї Колмакових, 20-та річниця її функціонування.

Від імені голови Андріївської селищної ради В. В. Пелешка родину привітали заступник селищного голови А. І. Мізін, фахівець із соціальної роботи О. М. Мартиненко, спеціаліст служби у справах дітей А. П. Масло. Побажали здоров'я, сімейного затишку, радості, терпіння, гарного настрою не лише в святкові дні, а завжди, вручили солодкі подарунки.

08:25 30.03.2021

БЕРДЯНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ВІДДІЛ  філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області повідомляє

БЕРДЯНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ВІДДІЛ філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області повідомляє

5 лютого 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про пробацію», що визначив організаційно-правові засади для створення пробації  України.

14:39 24.03.2021

Оголошення про проведення сесії

26 березня 2021 року  об 14 год.00 хв.у приміщенні Андріївської  селищної ради відбудеться восьма сесія  восьмого скликання

13:38 16.03.2021