ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

  • 395

         

Шановні жителі громади!
       Ось і завершується 2021 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії.   
       Рік, що відходить у минуле, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість створити всі умови для подальшого розвитку. Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Можна сміливо сказати, що 2021 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею та глибоким змістом. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
 Висловлюю вдячність усім жителям громади за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм. Переконаний, що попереду — плідні трудові будні, які принесуть для громади вагомі та реальні здобутки.
Нехай чарівність новорічної ночі та величне свято Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.
Нехай наступний, 2022 рік, буде стабільним та успішним, доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших родин, а цілюще Господнє благословення обдаровує щастям і усілякими земними радощами.
З Новим роком! З  Різдвом Христовим!

 

           З повагою, селищний голова                                                   Віталій ПЕЛЕШКО