До уваги побутових споживачів електричної енергії ТОВ «Запоріжжяелектропостачання»!

  • 351

До уваги побутових споживачів електричної енергії

ТОВ «Запоріжжяелектропостачання»!

    З 30 грудня 2021 року у Запорізькій області запровадять жовтий рівень епідемічної небезпеки. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 грудня.

         На підставі вищезазначеного та з метою уникнення негативних наслідків припинення електропостачання наше Товариство наполегливо звертається до побутових споживачів, які накопичили заборгованість за спожиту електричну енергію з проханням не зволікати та терміново її сплатити. У протилежному разі ТОВ “Запоріжжяелектропостачання” буде змушене діяти в межах чинного законодавства та в установленому порядку вжити заходи з припинення електроживлення помешкань громадян, які заборгували за спожиту електричну енергію. Підключення таких помешкань буде можливим за зверненням власника особового рахунку  за умови оплати вказаної заборгованості, а також витрат з відновлення постачання. 

    Для споживачів м.Бердянськ та Бердянського району дізнатись про заборгованість за використану електричну енергію  та шляхи вирішення даного питання можна  за контактними телефонами Бердянського  центру обслуговування клієнтів:

Vodafone (050) 033 18 64; (050) 457 06 81;    

Київстар (067) 611 78 45;

Life  (063) 840 09 07; (063) 840 06 76 - (вайбер для повідомлень).

 

Пам’ятайте:

Постачання електричної енергії залежить від Вас. Вчасна та повна оплата за електричну енергію – це запорука якісного та безперервного надання послуг з електропостачання!

 

Адміністрація Бердянського ЦОК ТОВ «Запоріжжяелектропостачання»