ПАМ’ЯТКА реєстрації РРО/ПРРО

Дата: 24.12.2021 10:34

ПАМЯТКА реєстрації РРО/ПРРО

З 01.01.2022 платники єдиного податку другої – четвертої груп повинні зареєструвати РРО або ПРРО, для цього необхідно.

1. Отримати електронний цифровий підпис та печатку (обов’язково)

(бланк заява, оригінал та копія паспорта та кода, електронний носій).

1. Надати заяву про об’єкти оподаткування за формою 20-ОПП -(засобами електронного зв’язку подати заяву за формою 20-ОПП (f1312005) до контролюючого органу за основним місцем обліку платника через електронний кабінет);
  2. Зареєструвати  РРО або ПРРО:

Реєстрація РРО:

• Звернутись до сервісного центру обслуговування РРО (далі – ЦСО)
    • – ТОВ «Славутич Азов плюс»,  м. Бердянськ, пр. Азовський, 25, (тел. 050-456-4355);
    • – ФОП Тількі Роман Миколайович, вул. Праці, буд. 39/14, офіс 5, (тел. 050-986-6702);
    • – ФОП Тараненко Володимир Вікторович, вул. Червона, буд. 16    (офіс 14),  (тел.0507783617);
    • – ФОП Гончаренко Ігор Анатолійович, вул. Свободи, буд 92/5 (тел. 050-454-8967).
  • Надати заяву за формою 1-РРО

(засобами електронного зв’язку подати заяву за формою 1-РРО (f1311405) до контролюючого органу за основним місцем обліку платника через електронний кабінет);

!!! Звертаємо вашу увагу що опломбування та реєстрація РРО проходить протягом 3-х робочих днів.

Реєстрація ПРРО:

ДПС України створила покрокову відео інструкцію щодо реєстрації ПРРО та порядку ведення обліку товарних засобів для фізичних осіб – підприємців за посиланням – tax.gov.ua/baneryi/prigramni-rro.

• Завантажити програмне забезпечення

(через веб-портал  ДПС України (tax.gov.ua/baneryi/prigramni-rro);

• Надати заяву за формою 1-ПРРО

(засобами електронного зв’язку подати заяву за формою 1-ПРРО (f1316604) до контролюючого органу за основним місцем обліку платника через електронний кабінет);

• Зареєструвати касира на кожну господарську одиницю окремо
  • (засобами електронного зв’язку подати «повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа касира»  за формою (f1391802) до контролюючого органу за основним місцем обліку платника через електронний кабінет);

Телефони для довідок:

•  для запису на отримання ЕЦП (06153) 3-86-63;
  •  щодо реєстрації РРО та ПРРО (06153) 3-84-69, 3-84-06, (06137) 7-35-14;
  •  щодо застосування РРО та ПРРО (061) 787-9369.

Бердянська ДПІ повідомляє, що з 01.01.2022 набирають чинності положення абзацу четвертого пункту 61 підрозділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України згідно з якими фізичні особи - підприємці, що перебувають на спрощеній системи оподаткування, а саме – платники єдиного податку ІІ - IV груп, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – ПРРО) для здійсненні розрахункових операцій.

На сайті ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ розміщено банер «Програмні РРО».

Матеріали банеру містять актуальні нормативно-правові акти, які регулюють відносини у сфері реєстрації та застосування РРО/ПРРО, відповіді на поширені питання, що надходять до ДПС від користувачів ПРРО, презентаційні матеріали тощо.

Також у банері наявні покрокові інструкції зі встановлення та налаштування ПРРО (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy-/, та https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/fiskalniy-dodatok-prrosto/), відеоуроки щодо реєстрації ПРРО та відеоінструкція щодо Порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців розміщені за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/video-lessons/.

Відеоуроки щодо формування електронної печатки для ПРРО розміщено за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/elektronni-dovirchi-poslugi/.

Допомогу з питань реєстрації та застосування ПРРО  можна отримати у посадових осіб Головного управління ДПС у Запорізькій області:

• для запису на отримання ЕЦП (06153) 3-86-63;
  •  щодо реєстрації РРО та ПРРО (06153) 3-84-69, 3-84-06, (06137)7-35-14;
  •  щодо застосування РРО та ПРРО (061) 787-9369.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису???????