Щодо співпраці з Австрійським Агрокультурним Кластером

  • 333

До уваги суб’єктів господарювання у галузі тваринництва !

 

Повідомляємо, що пунктом 6 Плану заходів з реалізації домовленостей, досягнутих під час  П’ятнадцятого засідання Українсько-австрійської змішаної комісії з питань торгівельно-економічних зв‘язків,  передбачено обмін досвідом між тваринницькими господарствами України та Австрії з метою подальшого налагодження двостороннього співробітництва у напрямку агро – та м’ясомолочної продукції з Австрійським Агрокультурним Кластером (ААК) на території Запорізької області.

ААК  об’єднує найбільші австрійські асоціації тваринників, виробників агро- та харчових технологій, а також університети та прикладні ВУЗи у експортний кластер. Надає комплексні рішення  для сталого виробництва молока і м’яса з використанням племінних тварин, а також інноваційних та цифрових технологій.

Основна ідея ААК - це створення навчально-тренінгового центру для сталого виробництва м’ясомолочної продукції СМАРТ ФЕРМА&ЦЕНТР ПЕРЕРОБКИ. Базова концепція полягає у сталому веденні ферми великої рогатої худоби з м’ясомолочним виробництвом із залучення симментальної породи корів «Austrian Fleckvieh» подвійного призначення. Технічне обладнання Базується на новітніх цифрових технологіях для тваринництва та виробництва кормів на основі інтелектуальних технологій Smart Farming.

Головні цілі проекту - це створення практично-орієнтованого навчального виробництва для підвищення ефективності виробництва м’яса та молока, моделі підприємства для інтеграції малих та середніх господарств в аграрний ланцюжок створення вартості, дотримання стандартів ЄС з якості та безпеки харчових продуктів (експорт).

З питань співпраці звертатися до Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації

 

За інформацією Депаратаменту агропромислового розвитку.

Інші новини

Всі новини