Протокол засідання постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту від 20.08.2021 р.

Дата: 25.08.2021 08:22

ПРОТОКОЛ №  12

20.08.2021 р.                                                                                              13:00

Всього членів комісії: 6 осіб

Присутні: Чуб С.В., Михно В.В., Черепахіна Н.І.. Ждан В.І., Кущ В.О.

Відсутні: Бордюг Р.М.,

Запрошені:

Мізін А.І.- заступник селищного голови

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про обрання секретаря постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства енергозбереження та транспорту

Доповідає:Чуб С.В. голова постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства енергозбереження та транспорту

2. Про створення місцевої пожежної охорони Андріївської селищної ради.

Доповідає: Мізін А.І.- заступник селищного голови

3. Про зміни та доповнення до Переліку першого типу об'єктів нерухомого комунального майна Андріївської селищної ради.

Доповідає: Назюта В.О. головний спеціаліст відділу управління земельними ресурсами, комунальною власністю, благоустроєм, інвестиціями, публічними закупівлями регуляторною політикою.

4.  Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води в населених пунктах Андріївської селищної ради.

Розгляд листів

РОЗГЛЯД ПОРЯДКУ ДЕННОГО

I СЛУХАЛИ: Про обрання секретаря постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства енергозбереження та транспорту

Доповідач: Доповідає: Чуб С.В. голова постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства енергозбереження та транспорту

ВИРІШИЛИ: комісія розглянула питання про обрання секретаря постійної комісії Черепахіну Н.І.

Рішення прийнято одноголосно.

II. СЛУХАЛИ: Про створення місцевої пожежної охорони Андріївської селищної ради.

Доповідає: Мізін А.І.- заступник селищного голови

ВИРІШИЛИ: комісія розглянула питання та рекомендує  проєкт рішення  «Про створення місцевої пожежної охорони Андріївської селищної ради» доповнити словами «затвердити структуру та штатний розпис».

Рішення прийнято одноголосно.

IІІ. СЛУХАЛИ: Про зміни та доповнення до Переліку першого типу об'єктів нерухомого комунального майна Андріївської селищної ради.

Доповідач: Назюта В.О. головний спеціаліст відділу управління земельними ресурсами, комунальною власністю, благоустроєм, інвестиціями, публічними закупівлями регуляторною політикою.

ВИРІШИЛИ: комісія розглянула питання та рекомендує проєкт рішення «Про зміни та доповнення до Переліку першого типу об'єктів нерухомого комунального майна Андріївської селищної ради» винести на розгляд сесії Андріївської селищної ради.

Рішення прийнято одноголосно.

IV.СЛУХАЛИ: Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води в населених пунктах Андріївської селищної ради.

Доповідає: Мізін А.І.- заступник селищного голови

ВИРІШИЛИ: комісія розглянула питання та рекомендує проєкт рішення «Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води в населених пунктах Андріївської селищної ради» винести на розгляд сесії Андріївської селищної ради.

РОЗГЛЯД листів,звернень. Пропозиції.

1. Розглянувши лист КНП «Територіальне медичне об’єднання  «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради від 09.08.2021 №1342/01-11 щодо включення до Переліку другого типу майна (виділення площі для використання з 01.01.2022 року), коміссія рекомендує відділу управління земельними ресурсами, комунальною власністю, благоустроєм, інвестиціями, публічними закупівлями регуляторною політикою розробити проєкт рішення про включення до Переліку другого типу майна на чергову сесію.

Пропозиція.

Чуб С.В. -голова постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства енергозбереження та транспорту пропонує на наступне засідання підготувати звіт про використання бюджетних коштів на транспорт який знаходиться в управлінні нашої громади (запчастини, ГСМ, відповідальний за транспортну одиницю) по кожній одиниці окремо.

Голова комісії                                                                     Світлана ЧУБ

Секретар комісії                                                                     Наталія ЧЕРЕПАХІНА