Протокол засідання постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту від 23.06.2021

Дата: 25.06.2021 11:47

ПРОТОКОЛ № 11

23.06.2021 р.                                                                                              13:00

Всього членів комісії: 5 осіб

Присутні: Чуб С.В., Михно В.В., Кущ В.

Відсутні: Бордюг С.М., Ждан В.І.,

У засіданні беруть участь:

Пелешко В.В. – селищний голова.

Бозбей Н.О.– в.о. директора  КНП «ЦПМСД».

Кагадій О.В. – секретар селищної ради.

Ковдря С.Г.– депутат районної ради, старша медична сестра КНП «ЦПМСД»

Липський В.М.– начальник відділу освіти,охорони здоров’я, молоді, спорту, культури та туризму.

Мікула І.І. – керуюча справами виконкому.

Запрошені представники колективів  медичних закладів  лікар – Глушко О.О., завідуюча  лабораторією – Курило О.Г.,економіст – Волик О.О.

У засіданні комісії беруть участь представники громадськості: Бойцан Г.В., Шевчук Н.А.,Чуприна О.Д.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про затвердження Структури та Штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Андріївське територіальне  медичне  об'єднання» Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області.

Доповідає: ЛИПСЬКИЙ ВОЛОДИМИР – начальник відділу освіти, охорони здоров’я, молоді, спорту, культури та туризму.

РОЗГЛЯД ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

I СЛУХАЛИ: Про затвердження Структури та Штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Андріївське територіальне  медичне  об'єднання» Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області.

Доповідач: ЛИПСЬКИЙ ВОЛОДИМИР – начальник відділу освіти, охорони здоров’я, молоді, спорту, культури та туризму, який  повідомив , що нова редакція структури погоджена з робочою групою, кожна посада обговорювалась та погоджена з представниками трудового  колективу.

ВИСТУПИЛИ:

Глушко О.О., який повідомив, що в  структурі ТМО відсутній відділ статистики.

Липський В.М., повідомив, що цей відділ не обговорювався, але структура в ході роботи новоствореного ТМО може змінюватися, відповідно до потреби.

Бозбей Н.О. повідомила, що статистичну звітність здає медичний реєстратор, всі звіти здаються вчасно та без проблем.

Чуб С.В. «Медичний реєстратор повинен мати медичну освіту».

Бозбей Н.О. повідомила, що були проведені консультації з управлінням статистики, для статистики не принципово, щоб у спеціаліста, що надає статистичну звітність була медична освіта.

ВИСТУПИЛИ:

Пелешко В.В. повідомив, що основна ціль створення КНП «Андріївське ТМО» є покращення надання медичних послуг, їх доступність. У структуру добавляють ФП, який буде розміщено в с. Софіївка, добавляється Новотроїцька амбулаторія, де будуть отримувати медичні послуги жителі с. Софіївка.

Бойцан Г.В.,Чуприна О.Д. – представники громадськості, які розповіли, що  на території сіл Іванівка, Софіївка багато людей похилого віку, які потребують медичної допомоги на дому: уколи, капельниці, долікарського огляду.  Підтримали відкриття ФП в с. Софіївка та амбулаторії в с. Новотроїцьке .

Шевчук Н.А. – представник громадськості, яка повідомила, що необхідно зберегти Андріївську лікарню, забезпечити заклад необхідними кадрами, прийняти місцеву програму підтримки молодих медичних кадрів.

Ковдря С.В. «Приміщення  для розміщення ФП в с. Софіївка потребує ремонту, відсутні водопостачання та каналізація ».

Глушко О.О. « В приміщенні колишнього ФП в с.Софіївка не має приміщення під проведення маніпуляцій».

Чуб С.В.  звернулася до Бозбей Н.О. організувати роботу щодо виїзду сімейного лікаря та медичної сестри на територію сіл Софіївка, Долинське, а також підготувати  інформацію щодо роботи Дмитрівської амбулаторії стосовно надання медичної допомоги на дому.

Бозбей Н.О. повідомила, що  на даний час, всі лікарі ідуть у відпустки.

Чуб С.В. звернулася до Липського В.М., щоб до відкриття ФП в с. Софіївка організувати виїзд лікарів по графіку.

Чуб С.В. закцентувала, що головне – це люди, отож працюємо  для забезпечення людей ефективними та зручними медичними послугами.

ВИРІШИЛИ: комісія розглянула питання та рекомендує проект рішення «Про затвердження Структури та Штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Андріївське територіальне  медичне  об'єднання» Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області» до затвердження на 11 (позачерговій) сесії селищної ради.

Голосували: «За» - 3

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

Рішення прийнято одноголосно.