Дата: 18.10.2021 14:09

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова Андріївської селищної ради Бердянського

району Запорізької області, голова комісії з

питань техногенно-екологічної безпеки і

надзвичайних ситуацій Андріївської селищної ради

Віталій ПЕЛЕШКО

«18»  жовтня 2021 року

ПРОТОКОЛ

позачергового засідання постійної місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Андріївської селищної ради

18.10.2021                                      селище Андріївка                                          №13

Головуючий: голова Андріївської селищної ради, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Віталій ПЕЛЕШКО.

Присутні: члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації (далі – місцева комісія ТЕБ та НС), запрошені.

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1.    Про епідемічний стан на території Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області, пов’язаний з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Доповідачі: голова Андріївської селищної ради Віталій ПЕЛЕШКО,

Співдоповідач: в.о. директора КНП «ЦПМСД» Ніна БОЗБЕЙ.

1. Про виконання заходів, щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Доповідач: голова Андріївської селищної ради Віталій ПЕЛЕШКО,

З питання ПЕРШОГО порядку денного:

«Про епідемічний стан на території Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області, пов’язаний з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Доповідачі: голова Андріївської селищної ради Віталій ПЕЛЕШКО

Співдоповідач: в.о. директора КНП «ЦПМСД» Ніна БОЗБЕЙ.

ВИРІШИЛИ:

1. Прийняти до уваги інформацію доповідачів.

Рішення Комісії прийнято одноголосно.

З питання ДРУГОГО порядку денного :

«Про виконання заходів, щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Доповідач: голова Андріївської селищної ради Віталій ПЕЛЕШКО,

ВИРІШИЛИ:

Відповідно до пункту 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами) рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2021 № 38 на території Запорізької області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

2. Структурним підрозділам Андріївської селищної ради та виконавчому комітету Андріївської селищної ради, суб’єктам господарювання, незалежно від форм власності, в межах компетенції

забезпечити безумовне виконання на території області обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктами 3 та 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, з урахуванням змін внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 р. № 1066 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236»).

Термін виконання: на період дії «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки

2.2. Керівникам установ, організацій та закладів, незалежно від форм власності,  посилити роз’яснювальну роботу з працівниками стосовно вакцинації від COVID-19.

Термін виконання: на період карантину.

2.3. Провести додаткову санітарну обробку дезінфікуючими засобами  приміщень установ, організацій, суб’єктів господарювання, незалежно від форм власності, Андріївської селищної ради.

Термін виконання: на період карантину.

3. Комунальному некомерційному підприємству «Андріївське територіальне медичне об’єднання» Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області продовжити проведення щоденної оцінки епідемічної ситуації щодо поширення COVID-19 у розрізі кожного окремого населеного пункту територіальної громади. У разі ускладнення епідемічної ситуації негайно про це інформувати керівництво облдержадміністрації, відповідні райдержадміністрації та виконавчий орган селищної ради.

Термін виконання: на період карантину

4.  Бердянському районному відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області, який дислокується на території громади, посилити контроль за дотриманням протиепідемічних обмежень на території громади.

Термін виконання: на період карантину

5. Бердянському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області посилити державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів суб’єктами підприємницької діяльності, у тому числі закладами громадського харчування (ресторанами, кафе, барами, закусочними, їдальнями, кафетеріями, буфетами тощо), ринками, закладами освіти, фізичної культури та спорту, ринками, закладами, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо.

Термін виконання: на період карантину

6. Виконавчому комітету Андріївської селищної ради та відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту та туризму Андріївської селищної ради відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС (протокол № 37 від 12.10.2021) та погіршенням епідеміологічної ситуації в країні, листа Міністерства освіти і науки України від 13.10.2021 № 1/9-540 та із урахуванням положень частини четвертої статті 10 ЗУ «Про повну загальну середню освіту» опрацювати питання щодо запровадження в закладах загальної середньої освіти громади канікул з 18.10.2021.

Термін виконання: негайно.

Рішення Комісії прийнято одноголосно.

Секретар комісії                                                                          Ірина МІКУЛА