УВАГА! КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ!

Шановні мешканці селищної ради!

З метою запобігання поширенню на території  громади коронавірусу COVID-19,  відповідно до протоколу засідання комісії ТЕБ та НС від 12.10.2021 р. № 12 та керуючись постановою Кабінету Міністрів України,  посилено  тимчасові обмеження на:

- проведення особистих прийомів громадян в органах місцевого самоврядування;

- проведення всіх масових заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування;

- роботу закладів культури, спортивних залів.

Магазини на території громади працюватимуть , за умови обслуговування не більше двох осіб, з дотриманням дистанції та масочного режиму.

Починаючи з 12.10.2021 року селищна рада працює з обмеженим доступом громадян в приміщення селищної ради.

Якщо Вам вкрай необхідно на прийом до спеціалістів селищної ради можете направити письмове звернення на електронну пошту andreevka_srada@meta.ua, або зателефонувати: 91-2-44

Просимо з розумінням поставитися до тимчасових обмежень, адже всі заходи направлені на збереження здоров’я та безпеки людей.

Селищна рада