Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді, спорту та туризму

Дата: 24.09.2021 09:48

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Андріївський центр культури, дозвілля та спорту» Андріївської селищної радиОголошення про проведення конкурсу на заміщення посади

Відповідно до розпорядження  селищного голови  від 22 вересня 2021 року № 252-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади , а саме :

- головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту та туризму;

Умови оплати праці згідно з чинним законодавством.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу походження державної служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобовязаних);

- довідку про допуск до державної таємниці ( у разі наявності);

- письмову заяву в якій повідомляє щодо неї не застосовується заборони, визначені частиною або четвертою ст.1 Закону України « Про очищення влади» та надає згоду на проведення перевірки

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру за 2020 рік, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку,  визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою(andreevka_srada@meta.ua) претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: на посаду головного спеціаліста відділу вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, до посадових обов’язків якого, входять питання охорони здоров’я.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу виконавчим комітетом Андріївської селищної  ради за адресою: смт  Андріївка, вул.  Праці,31 Бердянського району   Запорізької області, приміщення селищної ради. кабінет № 6.