Служба у справах дітей виконавчого комітету Андріївської селищної ради повідомляє, що однією із форм тимчасового влаштування дитини в сім’ю є патронат над дитиною

Запрошуємо до співпраці всі небайдужі родини, які здатні поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування, та потребують тимчасової підтримки.

Шановні жителі нашої громади! За більш детальнішою  інформацією Ви можете звернутись до служби у справах дітей виконавчого комітету Андріївської селищної ради за адресою: вул. Праці,10, смт Андріївка, Бердянський район, Запорізька область, 71140 або за тел. 0958887152. Чекаємо Вас!