Повідомлення про громадські слухання

Про громадські слухання

про обговорення проєкту рішення  Андріївської селищної ради

Відділ управління земельними ресурсами, комунальною власністю, благоустроєм, інвестиціями, публічними закупівлями та регуляторною політикою Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області повідомляє про обговорення проєкту рішення Андріївської селищної ради «Про  затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно  Андріївської селищної територіальної громади»

Мета прийняття проєкту рішення: установлення економічно виправданих і обґрунтованих розмірів орендної плати відповідно норм чинного законодавства у сфері оренди,  поповнення місцевого бюджету Андріївської селищної ради.

Громадські слухання відбудуться в смт Андріївка 09.09.2021 року о 10.00 год в приміщенні адміністративної будівлі Андріївської селищної ради

Адреса: 71140, Запорізька область, Бердянський район, смт Андріївка, вул. Праці, б.31.

Телефон: 0615391401 Віта Назюта