Тринадцята сесія (20.08.2021)

1.  Про внесення змін та доповнень до рішення Андріївської селищної ради від 23.12.2020 № 26 «Про бюджет  Андріївської селищної територіальної  громади на  2021 рік».

Пояснювальна записка

2. Про  створення місцевої пожежної охорони Андріївської селищної  ради.

3. Про умови оплати праці голови Андріївської  селищної ради.

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 12.11.2020 року № 9«Про прийняття на службу заступника   Андріївського селищного голови».

5.  Про внесення змін до рішення селищної ради від 12.11.2020 року № 10 Про прийняття на службу керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету ради».

6. Про зміни та доповнення до Переліку першого типу об’єктів нерухомого комунального майна  Андріївської селищної ради.

7. Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води в населених пунктах  Андріївської селищної ради.

8. Про передачу у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

9. Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва власникам земельних часток (паїв) із земель,  що передавались в колективну власність КСП «Жовтень».

10. Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва власникам земельних часток (паїв) із земель, що передавались в колективну власність КСП «Перемога».

11. Про затвердження документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) та передачі у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка).

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

13. Про заміну сторони у договорах оренди землі.

14. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва (сінокосіння).

15. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

18. Про не надання дозволу на зміну сторони Орендаря

19. Про прийняття земельних ділянок з державної власності у комунальну власність Андріївської селищної ради.

Інші статті

Всі статті