НЕФОРМАЛЬНЕ ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ – ШЛЯХ ДО КАР?ЄРНОГО РОСТУ

  • 505

Наразі в рамках співпраці з представниками проєкту EU4skills для працюючих та безробітних громадян з’явилася чудова нагода підтвердити неформальне навчання за професією «Кухар» 3-4 розряду за рахунок проекту в Одеському Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» термін проведення проєкту з 25 серпня по 12 листопада 2021 року.

За допомогою неформального навчання ви маєте змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації або сертифікат оцінювання за результатами неформального професійного навчання.

Фінансування підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за рахунок коштів особи (проїзд та продуктова корзина для здачі екзамену) забезпечення житлом на період оцінювання за кошти проєкту EU4skills.

За більш детальною інформацією треба звернутися  за телефоном 06153 (4-70-89), або за адресою м.Бердянськ, вул.Консульська 14/2, Бердянський міськрайонний центр зайнятості  каб. № 4.