РЕГІОНАЛЬНІ ФОРУМИ «ОРГАНІЧНА УКРАЇНА 2021»

Громадська спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» 26 серпня 2021 року о 10-00 годині в онлайн режимі проводить ХХХХХХІ Регіональний форум "Органічна Україна 2021 Запоріжжя".

На Регіональних Форумах «Органічна Україна 2021» будуть висвітлені наступні теми:

• стан органічного виробництва в певній області у 2020 р.;
  • законодавче регулювання органічного виробництва;
  • державна та регіональна підтримки органічного виробництва і фермерства в регіоні, області у 2021 р.;
  • співпраця та кооперація сільськогосподарських виробників та переробників – досвід та ринкові пропозиції;
  • як збільшити споживання органічної продукції в області, локальні продажі;
  • технології органічного виробництва;
  • сертифікація органічного виробництва та/або обігу органічної продукції;
  • експорт органічної продукції.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: http://bit.ly/385VGZM