Продовження терміну подання документів на конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Андріївський центр культури, дозвілля та спорту» Андріївської селищної ради.

  • 219

 

Відповідно до розпорядження селищного голови від 03.08.2021 №195-к «Про продовження терміну подання документів на конкурс заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Андріївський центр культури, дозвілля та спорту» Андріївської селищної ради» оголошується продовження терміну подання документів на конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Андріївський центр культури, дозвілля та спорту» Андріївської селищної ради.

 

Документи приймаються з 04.08.2021 року до 13.08.2021 року.

 

Про дату, час та місце проведення засідання конкурсної комісії відділ освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту та туризму Андріївської селищної ради інформує претендентів додатково, відповідно до засобів зв’язку зазначених ними у заяві, не пізніше ніж за 10 календарних днів до фактичного проведення засідання комісії .

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Какуша Ангеліна Юріївна,

(068)-542-98-01, asr_osvita@ ukr.net