Виконавчий комітет Андріївської селищної ради оголошує про початок прийому пропозицій на визначення логотипу Андріївської ОТГ.

  • 299

Виконавчий комітет Андріївської селищної ради оголошує про початок прийому пропозицій на визначення логотипу Андріївської ОТГ.

Логотип громади буде використовуватись для формування позитивного іміджу Андріївської ОТГ в Україні та за її межами, утвердження культурного, економічного та соціального потенціалу громади, а також в рекламних, промоційних та інших цілях.

Логотип може бути комбінацією позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати унікальність та ідентифікувати Андріївську об’єднану територіальну громаду серед інших; постійний графічний, словесний, образотворчий або об’ємний знак, комбінований із зображенням, літерами, цифрами, словами або без них.

Роботи надсилати або подавати на розгляд в електронному, або друкованому вигляді з позначкою «Пропозиції на визначення логотипу Андріївської ОТГ» за адресою: с.м.т. Андріївка, вул.Праці, 31, Бердянський район, Запорізька область, Україна, 71140;

e-mail: andreevka_sradа@meta.ua

Пропозиції приймаються з 22 липня до 4серпня 2021року. Пропозиція повинна містити:

  • емблему (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення);
  • текстовий файл з описом логотипу.