Виконавчий комітет Андріївської селищної ради оголошує про початок прийому пропозицій на визначення логотипу Андріївської ОТГ.

Виконавчий комітет Андріївської селищної ради оголошує про початок прийому пропозицій на визначення логотипу Андріївської ОТГ.

Логотип громади буде використовуватись для формування позитивного іміджу Андріївської ОТГ в Україні та за її межами, утвердження культурного, економічного та соціального потенціалу громади, а також в рекламних, промоційних та інших цілях.

Логотип може бути комбінацією позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати унікальність та ідентифікувати Андріївську об’єднану територіальну громаду серед інших; постійний графічний, словесний, образотворчий або об’ємний знак, комбінований із зображенням, літерами, цифрами, словами або без них.

Роботи надсилати або подавати на розгляд в електронному, або друкованому вигляді з позначкою «Пропозиції на визначення логотипу Андріївської ОТГ» за адресою: с.м.т. Андріївка, вул.Праці, 31, Бердянський район, Запорізька область, Україна, 71140;

e-mail: andreevka_sradа@meta.ua

Пропозиції приймаються з 22 липня до 4серпня 2021року. Пропозиція повинна містити:

• емблему (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення);
  • текстовий файл з описом логотипу.