Шановні мешканці Андріївської селищної ради долучайтесь до оновлення Реєстру територіальної громади !

Реєстр територіальної  громади відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби — це сучасна база даних, яка створена з метою спрощення процедури обміну інформацією для забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

Мешканці, дані яких є внесені в Реєстр, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок із питань реєстрації місця проживання, а також за спрощеною процедурою отримувати послуги, такі як: нарахування субсидій, отримання матеріальної допомоги тощо.

Необхідний перелік документів:

• паспорт громадянина України;
  • документ про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);
  • свідоцтво про шлюб (за наявності);
  • правовстановлюючі документи на житло;
  • будинкова книга (за наявності);
  • документ, що посвідчує особу представника;
  • документ, що підтверджує повноваження особи діяти як представник.

Для оновлення даних необхідно звернутись до спеціалістів,  які відповідальні за роботу в Реєстрі територіальної громади за адресами:

• адміністративна будівля Андріївської селищної ради (загальний відділ -                                  І поверх) : с-ще Андріївка, вул. Праці, буд.31;
  • адміністративна будівля Долинського старостату : с. Долинське ,  вул. Центральна , буд.47;
  • адміністративна будівля Дмитрівського старостату : с. Дмитрівка, просп.Труда,буд.3

Додаткова інформація за телефоном:

• (06153) 91-4-01.