Дата: 05.07.2021 15:20

Виконавчий комітет Андріївської селищної ради оголошує про початок формування  конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади  директора комунального закладу «Андріївська дитяча музична школа» Андріївської селищної ради, на виконання розпорядження селищного голови від 05.07.2021 №161-К «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Андріївська дитяча музична школа» Андріївської селищної ради».

Відповідно до Положення  про призначення на посаду керівників комунальних закладів сфери культури та організація роботи конкурсної комісії Андріївської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від  21.05.2021 №12, до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу сфери культури входять шість осіб у рівній кількості по дві особи:

- трудового коллективу;

-  громадських організації або фахівців у сфері культури або освіти;

-  власника - депутати селищної ради.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

• фахівці у сфері культури або освіти, публічного або бізнес-адміністрування;
  • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури або освіти, зареєстрованих відповідно до закону;
  • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури або освіти.

Кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу визначаються на загальних зборах трудового колективу з числа осіб, які не є членами трудового колективу закладу, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Громадські організації у сфері культури або освіти чи установи, що ведуть професійну діяльність відповідного функціонального спрямування, подають по дві кандидатури листом у довільній формі до відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді спорту та туризму Андріївської селищної ради, який шляхом жеребкування визначає двох кандидатів до складу конкурсної комісії. До супровідного листа громадської організації або установи додаються  заява та анкета кандидата на включення до складу конкурсної комісії за встановленою формою і протокол загальних зборів трудового колективу.

Пропозиції, оформлені належним чином  надаються протягом 15-ти днів з дня оголошення до відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді спорту та туризму Андріївської селищної ради (, вул. Праці, 10, смт. Андріївка, Бердянський район, Запорізька область, 71140), понеділок-четвер з 08.00 до 17.00, у п’ятницю – до 16.45. Телефон для довідок: (068) 542-98-01