Оголошення про початок формування конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Андріївське територіально медичне об’єднання» Андріївської селищної ради».

Дата: 05.07.2021 14:57

Виконавчий комітет Андріївської селищної ради оголошує про початок формування  конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади  директора комунального некомерційного підприємства «Андріївське територіальне медичне об’єднання» Андріївської селищної ради, на виконання розпорядження селищного голови від 05.07.2021 № 162 -К «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади  директора комунального некомерційного підприємства «Андріївське територіально медичне об’єднання» Андріївської селищної ради».

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу у сфері охорони здоров’я Андріївської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від  26.03.2021 №16, до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я входять дев’ять осіб у рівній кількості по три особи:

• представники засновника- Андріївської селищної ради - депутати;
  • представники трудового колективу відповідного закладу (некомерційного підприємства), обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по три кандидатури до  виконавчому комітету Андріївської селищної ради для визначення представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників засновника.

Пропозиції, оформлені належним чином (протокол зборів трудового колективу, протокол засідання галузевих професійних профспілок, громадських об’єднань) надаються протягом 15-ти днів з дня оголошення до виконавчого комітету Андріївської селищної ради (каб.№6, вул.Праці, 31, смт. Андріївка, Бердянський район, Запорізька область, 71140), понеділок-четвер з 08.00 до 17.00, у п’ятницю – до 16.45.

Телефон для довідок: (068) 542-98-01