Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади керівника Успенівського закладу базової середньої освіти

Дата: 27.05.2021 13:41

Відповідно до розпорядження селищного голови від 26.05.2021 № 122-К  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади  керівника Успенівського закладу базової середньої освіти Андріївської селищної ради» оголошується конкурс на заміщення посади директора Успенівського закладу базової середньої освіти .

Найменування і місцезнаходження закладу: Успенівський заклад базової середньої освіти Андріївської селищної ради Бердянського району; Запорізької області ;Запорізька область, Бердянський район, с. Успенівка, вул. Миру,74.

Найменування посади: директор Успенівського закладу базової середньої освіти Андріївської селищної ради.

Умови оплати праці: відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» (зі змінами від 20.01.2017 № 81), постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: посаду керівника закладу може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної  та /або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

1. ЗАЯВА про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних

даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

1. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  2. копія паспорта громадянина України;
  3. копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною

частиною) не нижче освітнього ступеня магістра;

1. документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  2. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  3. довідка про відсутність судимості;
  4. довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  5. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Не може обіймати посаду керівника закладу освіти особа, яка :

• є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину;
  • позбавлена права обіймати відповідну посаду;
  • за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;
  • за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;
  • підпадає під заборону, встановленому Законом України «Про очищення влади».

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:

визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до відділу освіти , охорони здоров'я, культури,молоді,спорту та туризму Андріївської селищної ради (смт Андріївка, вул. Праці, 10) з 27.05.2021 р. по 29.06.2021 р.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

конкурс на заміщення вакантної посади директора відбудеться 5 липня 2021 року у приміщенні Андріївської  селищної ради (смт Андріївка, вул. Праці,31).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

• перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти у формі письмового тестування (30 завдань);
  • перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
  • публічної та відкритої презентації проєктів програм розвитку  закладу загальної середньої освіти на два і шість років, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Капітонова Ірина Іванівна,

0502556258, asr_osvita@ ukr.net