Шоста сесія восьмого скликання

Дата: 15.01.2021 17:19

Фото без описуПЕРЕЛІК РІШЕНЬ
1. Про внесення змін до Структури та чисельності виконавчого апарату  Андріївської  ради та її виконавчих органів.

2.Про зміну засновника, зміну назв комунальних  закладів освіти та затвердження нової редакції  їх Статутів.

3. Про зміну засновника, зміну назви комунальних закладів охорони здоров’я та затвердження нової редакції їх  Статутів.

4. Про зміну засновника, зміну назви комунального закладу  освіти у сфері культури та затвердження нової редакції  Статуту

5. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бердянського району у комунальну власність Андріївської селищної ради

6. Про затвердження Акту приймання –передачі майна Долинської і Дмитрівської сільських рад у комунальну власність Андріївської селищної ради.

7. Про  коригування  тарифу  на теплову енергію для підприємств і організацій  з використанням природного газу.

8. Про  затвердження тарифів  на теплову енергію для підприємств і організацій  з використанням пелетів.

9.Про затвердження  Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Андріївської селищної ради, крім закладів освіти.

10. Про  призначення в.о.  керівників закладів загальної середньої освіти Андріївської селищної ради  Бердянського району Запорізької області.

11. Про затвердження Положення про радників Андріївського селищного голови на громадських засадах.

СТАТУТИ