Третя сесія восьмого скликання

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

1. Про  коригування  тарифу  на теплову енергію для підприємств і організацій  з використанням природного  газу.                                                                                               2. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади Андріївської селищної ради рухомого майна спільної власності територіальної громади сіл, селища Бердянського району.

3. Про передачу у приватну власність земельної ділянки, кадастровий номер 2320655200:26:028:0001, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Малюті Олександру Олексійовичу.

4. Про передачу у приватну власність земельної ділянки, кадастровий номер 2320655200:26:014:0003, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Яковенку Володимиру Олександровичу.

5. Про передачу у приватну власність земельної ділянки, кадастровий номер 2320655200:27:021:0001, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ковальчук Олені Леонідівні.

6. Про передачу у приватну власність земельної ділянки, кадастровий номер 2320655200:26:011:0002, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Омельченку Олександру Олександровичу.

7. Про передачу у приватну власність земельної ділянки, кадастровий номер 2320655200:27:029:0001, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Койшибаєвій Діані Каримівні

8. Про виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) та  передачу у власність земельної ділянки громадянам – власникам сертифікатів колишнього КСП «Перемога»   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

9. Про  надання дозволу  на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

10. Про  надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної    ділянки

11. Про виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) та  передачу у власність земельної ділянки громадянам – власникам сертифікатів колишнього КСП «Світанок»   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Інші статті

Всі статті