Друга сесія восьмого скликання

Дата: 23.11.2020 15:08

Фото без описуПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

1.Про затвердження Регламенту  Андріївської  селищної  ради.

2.Про внесення змін до рішення Андріївської селищної ради  від 18.09.2020 № 1 «Про створення центру надання соціальних послуг».

3.Про затвердження Положення комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області (в новій редакції).

4.Про затвердження Структури та Штатного розпису комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області.

5.Про затвердження контракту з керівником комунальної установи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області».

6.Про погодження комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області надання безкоштовних базових соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів особам/сім`ям, які перебувають в складних життєвих обставинах та/ або іншим категоріям осіб.

7.Про затвердження контракту з керівником комунального підприємства «Андріївське житлово - побутове господарство »  Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області.

8. Про внесення змін до Структури та чисельності виконавчого апарату  Андріївської  ради та її виконавчих органів.

9. Про створення фінансового відділу виконавчого комітету Андріївської селищної ради  Бердянського району Запорізької області

10.Про реорганізацію Дмитрівської сільської ради Бердянського району Запорізької області.

11.Про реорганізацію Долинської сільської ради Бердянського району Запорізької області.

12. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії від 20.12.19 № 4 « Про селищний бюджет на  2020 рік».

13. Про доповнення обов’язків старости   у селах Долинське, Кримка, Оленівка, Шевченкове, Коза.

14. Про доповнення обов’язків старости  у селах Дмитрівка, Шевченка.

15. Про надання згоди на поділ нерухомого майна.

16. Про  затвердження проєкту договору про співробітництво територіальних громад у сфері соціального захисту населення у формі  делегування виконання окремих завдань.