Конкурс на посади керівників Дмитрівського ЗЗСО та Андріївського різнопрофільного ЗЗСО

Результати засідання конкурсної комісії

За результатам засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу  «Дмитрівський заклад загальної середньої освіти Андріївської селищної ради» Бердянського району Запорізької області, яке відбулося 18.02.2021р., визначено переможцем конкурсу:

• Гуріну Марину Степанівну.

За результатам засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу  «Андріївський різнопрофільний  заклад загальної середньої освіти Андріївської селищної ради» Бердянського району Запорізької області, яке відбулося 18.02.2021 р., визначено переможцем конкурсу:

• Малієнка Олександра Миколайовича.