Про місцеві податки та збори на території Андріївської селищної ради

ПРО МІСЦЕВІ ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ НА ТЕРИТОРІЇ АНДРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  Виконавчий комітет Андріївської селищної ради повідомляє, що 17.06.2020 року на 57(позачерговій) сесії прийняті рішення про ставки місцевих податків та зборів, що будуть діять на території Андріївської селищної ради починаючи з 01 січня 2021 року. Ставки місцевих  податків та  зборів , податкових пільг зі сплати місцевих податків та зборів  залишилися на рівні 2020 року.

Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Андріївської селищної ради

Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на  території Андріївської селищної ради

Про затвердження Положення про єдиний податок на території Андріївської селищної ради