28 травня 2020 року відбудеться 56 чергове засідання сесії селищної ради

Дата: 27.05.2020 15:24

Фото без описуОголошення про проведення сесії

28 травня  2020 року  об 14 год.00 хв.

у приміщенні Андріївської  селищної ради відбудеться

п’ятдесят п’ята /позачергова/  сесія

сьомого скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Звіт про виконання  Програми соціально-економічного  розвитку Андріївської селищної ради у 2019 році.

2. Звіт директора КП «Андріївське житлово-побутове господарство» про роботу підприємства у 2019 році

3. Про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення смт Андріївка та села Успенівка по КП «Андріївське ЖПГ».

4. Про встановлення розміру відрахувань для сплати до місцевого бюджету частини чистого прибутку(доходу) підприємств комунальної власності територіальної громади Андріївської селищної ради на 2021 рік

5.Про внесення змін  та доповнень до рішення  селищної ради від 20.12.2019 року № 1 «Про Програму соціально-економічного  розвитку Андріївської селищної ради  на 2020 рік».

6.Про внесення змін  та доповнень  до рішення селищної ради  від 20.12.2017 року  № 20 «Про Програму  розвитку освіти на території Андріївської селищної ради на 2018-2022 роки»

7. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії від 21.12.19 № 4 «Про селищний бюджет на   2020 рік»

8. Про прийняття до комунальної власності транспортного засобу.

9. Про надання згоди на передачу об’єкта – мережа водопостачання в с. Успенівка Бердянського району Запорізької області

10. Про надання згоди на передачу об’єкта – водонапірна башта в смт Андріївка Бердянського району Запорізької області

11.Про затвердження типової інформаційної картки адміністративної послуги щодо здійснення реєстрації/зняття з реєстрації/ місця проживання/перебування на території Андріївської селищної ради.

12. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) Бердянському районному споживчому товариству.

13. Про передачу у приватну власність земельної ділянки, кадастровий номер 2320655200:18:006:0001, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бідній Аллі Олександрівні.

14. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості).

15. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

16. Про передачу у приватну власність земельної ділянки, кадастровий номер 2320655200:18:008:0006, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.  Єрьоменко Наталі Миколаївні.

17. Про виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) та  передачу у власність земельної ділянки громадянам – власникам сертифікатів колишнього КСП «Перемога»   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

18. Про виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) та  передачу у власність земельної ділянки громадянам – власникам сертифікатів колишнього КСП «Жовтень»   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .

19. Про надання дозволу на встановлення електричних опор для передачі електричного струму до тимчасової споруди ФО-П Самкова Е.О.

20. Про  надання дозволу суб’єктам господарювання  для  розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності

21. Про передачу в оренду земельної ділянки, кадастровий номер 2320655200:18:013:0004 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазина) гр. Назюті Оксані Миколаївні та гр. Шевчук Оксані Олександрівні