УВАГА! Карантин

Дата: 19.03.2020 16:02

Фото без описуШановні мешканці селищної ради! З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 Постановою Кабінет Міністрів України на усій території України встановлено карантин з 12 березня до 03 квітня 2020 року.

Відповідно до розпорядження селищного голови від 19.03.2020 року    (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)

Забороняється:

- проведення особистих прийомів громадян в органах місцевого самоврядування;

- проведення всіх масових заходів, у яких бере понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування;

- робота закладів культури, спортивних залів;

-  робота агропродовольчих та торгівельних ринків , об’єктів громадського харчування ( окрім приготування їжі  за індивідуальним замовленням особи з наступною доставкою );

- усіх магазинів, крім продуктових та не продуктових , що реалізують товари першої необхідності ( у тому числі засоби особистої гігієни, миючі та дезінфікуючі засоби) на території селищної ради.

Якщо Вам вкрай необхідно на прийом до спеціалістів селищної ради просимо направляти письмове звернення на електронну пошту andreevka_srada@meta.ua , або зателефонувати: 91-2-31, 91-2-44

Просимо з розумінням поставитися до тимчасових обмежень, адже всі заходи направлені на збереження здоров’я та безпеки людей.