20 лютого 2020 року відбудеться 55/позачергова/ сесія

Дата: 17.02.2020 16:55

20 лютого  2020 року  об 14 год.00 хв. у приміщенні Андріївської  селищної ради відбудеться п’ятдесят п’ята /позачергова/  сесія сьомого скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про внесення змін  та доповнень до рішення  селищної ради від 20.12.2019 року № 1 «Про Програму соціально-економічного  розвитку Андріївської селищної ради  на 2020 рік»

2. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії від 20.12.2019 року № 4 «Про селищний бюджет на 2020 рік».

3. Про передачу у приватну власність земельної ділянки, кадастровий номер 2320655200:16:012:0002, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських споруд(присадибна ділянка) гр. Бозбей Ніні Опанасівні.

4. Про передачу у приватну власність земельної ділянки, кадастровий номер 2320655200:18:017:0006, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських споруд(присадибна ділянка) Скупенко Катерині Іванівні та Скупенко Олені Анатоліївні.

5. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

6. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відновлення земельної ділянки.