30 листопада відбудеться тридцять дев"ята /позачергова/ сесія сьомого скликання

Оголошення про проведення сесії

30 листопада 2018 року  об 14 год.00 хв.

у приміщенні Андріївської  селищної ради відбудеться  тридцять дев’ята/позачергова/ сесія

сьомого скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

тридцять дев’ятої /позачергової/ сесії сьомого скликання 30 листопада  2018 року

1. Про  внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2017 №  01  «Про селищний бюджет на 2018 рік».
  2. Про Програму  соціального захисту окремих категорій населення території селищної ради  на 2019 -2023 роки.
  3. Про  затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
  4. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж                        смт. Андріївка Бердянського району Запорізької області.
  5. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  6. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  7. Про  передачу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Водолавській Альоні Сергіївні
  8. Про  передачу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.  Кущу Юрію Леонідовичу.
  9. Про  передачу у приватну власність, в рівних частках кожному, земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.   Масло Альоні Олександрівні та Масло Олександру Сергійовичу.
  10. Про  передачу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.  Зуй Юлії Юріївні.
  11.  Про передачу у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Слесю Володимиру Васильовичу.