Урок пам’яті «Минають роки, а подвиг житиме завжди»

  • 688

Минають роки, відлітають у вічність, АЛЕ Є ДАТИ НЕПІДВЛАДНІ ЧАСУ. Минуло вже 73 роки від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Та пам’ять про ті події завжди буде жити в наших серцях.7 Травня в Андріївській селищній бібліотеці було проведено урок пам’яті «Минають роки, а подвиг житиме завжди», присвячений до Дня Перемоги.

    Бібліотекар  дитячого відділу Кулак К.І. дуже цікаво розповіла дітям про людей, які героїчно боролися за визволення України, про подвиги наших дідів та прадідів, про ту жорстоку і бездушну війну, що забрала мільйони життів, принесла лихо і горе на нашу українську землю. Діти із задоволенням слухали бібліотекаря та з розповіді дізналися , що навіть малеча, в ті часи, здатна була на героїчні вчинки. На завершення заходу діти познайомилися з літературою, представленою на книжковій викладці «Час і досі не загоїв рани».                                                                                     

     Головною метою заходу є вшанування безсмертної пам’яті ветеранів війни та виховання в підростаючого покоління поваги до захисників нашої Батьківщини.