Про проведення чергової сесії

27 вересня 2018 року  об 14 год.00 хв.

у приміщенні Андріївської  селищної ради відбудеться  тридцять восьма сесія

сьомого скликання

тридцять восьмої сесії сьомого скликання 27 вересня  2018 року

1. Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку Андріївської селищної ради за 9 місяців 2018року.
  2. Про роботу закладів культури на території селищної ради
  3. Про  внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2017 №  01  «Про селищний бюджет на 2018 рік».
  4. Про припинення права користування земельною ділянкою.
  5. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  6. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  7. Про     надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ФО-П Самкову Едуарду Олександровичу.