Турнір з футболу на Кубок ім. В.М. Саєнка

  • 627

 На другу неділю вересня припадає День відзначення Дня фізичної культури і спорту. 09 вересня,  на території селищної ради на стадіоні в селищі Андріївка відбувся турнір з футболу на Кубок ім. В.М. Саєнка . В турнірі  взяли  участь три команди: ФК «Андріївка»,  ФК «Софіївка» та футбольна команда Берестівської об’єднаної територіальної громади.  

            На урочистій частині відкриття Кубка з футболу   ім. В.М. Саєнка були присутні його доньки та онук, працівники  АФ «Перемога», які пліч-о-пліч працювали не один рік. Також присутніми були селищний голова  Кагадій Н.А.,  начальник відділу культури , туризму, молоді та спорту Бердянської райдержадміністрації Макаревич О.С., депутати районної та селищної рад. За результатами фінальної гри  володарями Кубку стала футбольна команда «Софіївка», друге місце посіла команда Берестівської об’єднаної територіальної громади, а третє місце дісталося футбольній команді «Андріївка».  

            Нагородження команд провела  селищний голова Кагадій Н.А.. Команди були нагороджені кубком,  почесними грамотами, медалями, подарунками та грошовими нагородами.

Спонсором турніру виступили доньки Саєнка  Володимира Миколайовича : Солонина Тетяна Володимирівна та  Гринько Юлія Володимирівна.