Андріївська селищна рада
Бердянський район, Запорізька область

Про селище

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Щиро вдячні Вам за те, що завітали на офіційний сайт Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької  області.

Даний ресурс створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності селищної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права громадян на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.

Ласкаво просимо на сайт та будемо раді, якщо розміщена нами інформація виявиться корисною для Вас.

З повагою, селищний голова    Наталія Анатоліївна Кагадій

Андріївська селищна  рада - орган місцевого самоврядування у Бердянському районі Запорізької області з адміністративним центром у селищі Андріївка . Селище розташовувалось у верхів’ях степової річки Кільтичія , яка зі сходу обвиває Зелену Могилу і тут приймає в  свої притоки – ліву Очеретянку та праву Грузьку. Саме від Зеленої Могили на північ піднімаються пасма Приазовської височини, а на південь від Андріївки простирається Приазовська прибережна рівнина. Таке розташування зумовлює різноманітність рельєфу на незначній території і робить ландшафти околиць селища різноманітними і своєрідними.

До складу Андріївської селищної ради входять сім населених пунктів: смт. Андріївка, с. Успенівка, с, Софіївка, с. Іванівка, с. Сахно, с. Новосельське, с.Дахно.

На території селищної ради  є дві  школи та одна дитяча музична школа , два дошкільні навчальні заклади, селищний  Будинок культури, комунальний заклад «Андріївська центральна районна лікарня», чотири фельдшерсько – акушерські пункти,  дві аптеки,  магазини, кафе. На території працюють фермерські господарства, агрофірми, підприємства різних форм власності, є можливість для розвитку приватного бізнесу.

Наш край славиться своїми працьовитими, вмілими та цілеспрямованими людьми, які працею та вірою в свої сили примножують здобутки рідного краю.

Рідне село! Воно справді зігріває душу кожного із нас. Це тепло проникає глибоко до серця. І де б ми не були, а невидимі промінчики притягують до себе, кличуть із далеких доріг до рідного села, до отчого дому.

« О, як я  мрію, щоб село зродилось,

Як вільна птаха стало на крило,

Щоб в нім могутнє серденько забилось,

І всім у ньому затишно було…»

Ці слова написані про нас жителькою нашого селища Наталею Горбуновою.