.

Дата: від до Скинути

Результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Андріївська дитяча музична школа» Андріївської селищної ради

Відповідно до Протоколу № 2 від 19.08.2021 року засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Андріївська дитяча музична школа» Андріївської селищної ради, за рішенням більшості, переможцем конкурсу визначено Калиновського Дмитра Володимировича. Відео з конкурсу на заміщення вакантної посади доступне за посиланням:

15:28 25.08.2021

НЕФОРМАЛЬНЕ ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ – ШЛЯХ ДО КАР?ЄРНОГО РОСТУ

Наразі в рамках співпраці з представниками проєкту EU4skills для працюючих та безробітних громадян з’явилася чудова нагода підтвердити неформальне навчання за професією «Кухар» 3-4 розряду за рахунок проекту в Одеському Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» термін проведення проєкту з 25 серпня по 12 листопада 2021 року.

11:28 23.08.2021

РИЗИКИ НЕЛЕГАЛЬНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ  ТА ПЕРЕВАГИ ЛЕГАЛЬНОЇ ЗАЙНЯТОСТІ

РИЗИКИ НЕЛЕГАЛЬНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ПЕРЕВАГИ ЛЕГАЛЬНОЇ ЗАЙНЯТОСТІ

«Тіньова зайнятість», «тіньова заробітна плата»», так звана «Зарплата в конвертах» – проблемні явища, що, на жаль, на сьогодні залишаються актуальними. Адже використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, що суттєво впливають на життя людини. Тіньова зайнятість певним чином сприяє поширенню професійних захворювань, підвищення рівня аварійності на дорогах, збільшенню ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві, адже офіційно неоформлений працівник не проходить обов’язкового медичного обстеження, з ним не проводяться інструктажі, навчання з техніки безпеки, охорони праці тощо. Крім цього, використання прихованих трудових відносин призводить і до зменшення надходжень до бюджету держави. Отже, питання легалізації зайнятості населення є надзвичайно важливим.

11:27 23.08.2021