.

Популярізація електронних довірчих послуг

Андріївська  селищна рада  інформує, що Міністерством цифрової трансформації України розроблено освітній серіал щодо електронного цифрового підпису, який доступний за електронним посиланням: https://cutt.ly/xcS5OzU/.

14:52 27.04.2021

Засідання робочої групи по створенню притуку для осіб, які постраждали від домашнього насилля

22.04.2021 р.  відбулася зустріч керівництва Бердянської районної ради, членкинь громадської організації «Жінка майбутнього» з активом, керівництвом селищної ради  та відповідальними особами за соціальну політику на території селищної ради.

13:25 26.04.2021

ОБЕРЕЖНО! ГРИП ПТИЦІ!

Бердянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області

16:32 22.04.2021

16 квітня 2021  року на території Андріївської ТГ стартувала акція «За чисте довкілля»

16 квітня 2021 року на території Андріївської ТГ стартувала акція «За чисте довкілля»

Щорічно, працівники селищної ради, підприємств, організацій та активна громадськість долучаються до участі у квітневому суботнику. Головна мета акції - наведення порядку на вулицях, придорожніх смугах, підвідомчих територіях, ліквідація звалищ.

16:06 19.04.2021

Оголошення про проведення сесії

14 квітня 2021 року  о 14 год.00 хв.у приміщенні Андріївської  селищної ради відбудеться дев’ята (позачергова)  сесія восьмого скликання

15:43 12.04.2021