.

Дата: від до Скинути

ПРАВИЛА  надання пільгових довгострокових кредитів мешканцям сіл, селищ,  селищ міського типу та міст районного значення за Цільовою регіональною програмою «Сільське подвір’я»

ПРАВИЛА надання пільгових довгострокових кредитів мешканцям сіл, селищ, селищ міського типу та міст районного значення за Цільовою регіональною програмою «Сільське подвір’я»

Пільгові довгострокові кредити надаються мешканцям сільської місцевості на спорудження житлових будинків з надвірними підсобними приміщеннями та добудову незавершених житлових будинків, реконструкцію житла, спорудження інженерних мереж, підключення їх до існуючих комунікацій, а також придбання незавершеного будівництвом та готового житла за результатами оцінки, проведеної відповідно до законодавства та/або його реконструкції, розвиток фермерського та особистого селянського господарства, придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, насіння та посадкового матеріалу, птиці та тварин, а також на вирішення інших соціальних питань.

10:53 08.02.2021

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ АНДРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691 «Про реалізацію   експериментального проекту щодо  створення сприятливих умов для реалізації прав дитини», рік тому було запущено єМалятко – першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

15:59 04.02.2021