.

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

Шановні працівники закладів дошкільної освіти !  Сердечно вітаємо Вас із професійним святом. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

14:39 25.09.2020

Протидія домашньому насильству

Що таке домашнє насильство Насильство в сім’ї – будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному та психічному здоров’ю     (ст. 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» від11.11.2001 №2789-I)

14:29 25.09.2020

Звіт завідуючої  Андріївського ДНЗ «Джерельце» Андріївської селищної ради  за 2019 – 2020 навчальний рік  перед громадськістю

Звіт завідуючої Андріївського ДНЗ «Джерельце» Андріївської селищної ради за 2019 – 2020 навчальний рік перед громадськістю

Дошкільний навчальний заклад «Джерельце» Андріївської селищної ради здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України «Про освіту», «ІІро дошкільну освіту», Статуту закладу.

13:55 14.08.2020

Про порядок списання заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у фізичних осіб – підприємців, які не здійснюють діяльність

02.06.2020 року офіційно опублікований Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» від 13 травня 2020 року № 592-IX, який набирає чинності з 01.01.2021 року.

08:16 29.07.2020

ЯК ОТРИМАТИ ДОТАЦІЮ НА БДЖОЛОСІМ'Ї?

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ !Доводимо до вашого відома, що Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)».Відповідно до  прийнятих змін, дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників (дотація за молодняк) вилучено.

08:18 10.06.2020

Відповідальність за підпал сухої рослинності

Шановні мешканці селищної ради у весняно-осінній період здійснюється самовільні підпали сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття. Це призводить до знищення біорізноманіття,  тваринного світу, виникає загроза виникнення пожеж в полезахисних лісових смугах, лісах.

14:58 22.05.2020

ДО УВАГИ ЗАБУДОВНИКІВ

Шановні мешканці Андріївської селищної ради! На даний час поширились випадки, коли забудовники з певних причин не оформляють усі необхідні документи перед початком будівництва. Це призводить до різноманітних негативних наслідків в тому числі і до того, що особа в подальшому не може оформити право власності на об’єкт будівництва (не важливо чи це гараж, чи приватний будинок).

12:47 22.05.2020